Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Визначення параметрів математичних моделей виконавчих двигунів постійного та змінного струму за експериментальними дослідженнями

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2009
Тип роботи:
Звіт
Предмет:
Теорія автоматичного управління
Група:
ІБ – 44
Варіант:
2

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет„Львівська політехніка”  Звіт з лабораторної роботи № 2 з курсу: “Теорія автоматичного керування” на тему: „Визначення параметрів математичних моделей виконавчих двигунів постійного та змінного струму за експериментальними дослідженнями” Виконала: ст.гр. ІБ-44 Перевірила: Лагун І. Львів -2009 Мета роботи: дослідження асинхронного двофазного двигуна з порожнистим ротором і двигуна постійного струму з незалежним збудженням. Теоретична частина Виконавчі двигуни призначені для перетворення підведеного до них електричного сигналу (напруги управління) в механічне повертання або кутову швидкість вала. Блок-схема системи слідкування за положенням задаючого вала:  EMBED Visio.Drawing.6  Задаючий кут  EMBED Equation.3  і вихідний  EMBED Equation.3  системи перетворюються відповідними перетворювачами П1 і П2 у відповідні напруги  EMBED Equation.3 , які порівнюються в вимірювальному пристрої ВП. Різниця цих напруг  EMBED Equation.3  підсилюється і подається на виконавчий двигун ВД. Рівняння динаміки двигуна має вигляд:  EMBED Equation.3  Момент інерції досліджуваного двигуна І=0.022 см·сек2 Рівняння для двигуна:  EMBED Equation.3  Нарівні з двигунами змінного стуму широкого застосування набули і машини постійного струму. Рівняння лінійного наближення для цього двигуна має вигляд:  EMBED Equation.3  Рисунок обмотки, яка замкнута на зовнішній опір навантаження  Схема дослідження  Результати виконання лабораторної роботи Uk=80В Uk=60В Uk=40В Графіки залежностей Крива холостого ходу асинхронного двигуна ( N= f(Uk))  SHAPE \* MERGEFORMAT  Криві пускового моменту асинхронного двигуна( М = f(І))  SHAPE \* MERGEFORMAT  Висновок: виконавши дану лабораторну роботу ми дослідили асинхронний двофазний двигун з порожнистим ротором і двигун постійного струму з незалежним збудженням. Тобто, зняли механічні характеристики і в результаті отримали графіки залежностей.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини